Lektorzy do prowadzenia zajęć indywidualnych z terenu: Wrocławia, Poznania, Krakowa i Warszawy (miasto).

 

Poszukujemy do w s p ó ł p r a c y lektorów języka angielskiego do prowadzenia indywidualnych zajęć (w domu Klienta) na terenie Wrocławia (i okolic) oraz Poznania (miasto).

Wymagania:
- udokumentowana, biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
- umiejętność nauczania innych, komunikatywność.
- umiejętność pracy w zespole, pomaganie innym.

Jeżeli język angielski jest rzeczywiście Twoją pasją, a nie tylko i wyłącznie sposobem na zarabianie pieniędzy, zgłoś się do nas. U nas pracujesz dokładnie tyle ile chcesz, nie limitujemy czasu pracy ani nie wymagamy określonej liczby godzin.

Zgłoszenia wraz z CV przesłać proszę pod adres email bc@bestchoice.edu.pl . W tytule prosimy napisać numer zgłoszenia: OF01. Po otrzymania zgłoszenia i zaakceptowaniu kandydatury odeślemy Państwu szczegółowy kwestionariusz.

 

Współpracownicy (osoby fizyczne i podmioty gospodarcze) do prowadzenia firmy BEST CHOICE na terenie miast: Białystok, Bydgoszcz, Katowice, Kielce, Lublin, Gorzów Wlk., Olsztyn, Zielona Góra

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy, poszukujemy współpracowników do nadzorowania naszej oferty na terenie miast: Białystok, Bydgoszcz, Katowice, Kielce, Lublin, Gorzów Wlk, Olsztyn, Zielona Góra

Jeżeli interesuje Cię organizacja prowadzenia szkoleń językowych, długotrwałe rozwijanie bazy Klientów i powiększania swoich przychodów finansowych, ta oferta jest dla Ciebie:

Wymagania:

  • umiejętność współdziałania w grupie

  • umiejętność sprawnego kontaktu i obsługi Klienta

  • dostęp do Internetu

Mile widziane:

  • własny samochód

  • działalność gospodarcza (dodatkowa oferta dla Twojej firmy!)

Oferty współpracy, lub oferty od podmiotów gospodarczych kierować na adres email: bc@bestchoice.edu.pl

z dopiskiem OF02 i podaniem konkretnego miasta.