Więcej o kursie REDPP:

Możesz zamówić:

Możesz zamówić fragment kursu obejmujący:

  • Książeczkę z 6 lekcjami

  • Płytę CD odpowiednią do lekcji

  • Niespodziankę

Aby zamówić przykładowe lekcje, prosimy przelać na konto BEST CHOICE 7,00 zł (koszt sporządzenia wysyłki) z dopiskiem:

REDPP - próbny zestaw

MultiBank, 50 1140 2017 0000 4802 0766 4008

Prosimy dokładnie wypełnić adres nadawcy, dokąd  wysłać mamy materiały. 

Od 15.09.2009 firma BEST CHOICE pragnie zaproponować Państwu naukę metodą REDPP.

 

Uwaga! Z okazji 5ciolecia BEST CHOICE Każdy Klient, który wybierze kurs metodą REDPP otrzymuje dodatkowo gratis: książkę do nauki języka angielskiego metoda REDPP (połączoną z płytami)

w samochodzie! (Best Choice, 01.09.2012)

Od 1 grudnia 2011, każda osoba która wykupi poziom kursu REDPP otrzyma gratis równoległy kurs do samodzielnej nauki w samochodzie! Tym samym oprócz: zestawu podręcznych książek, osobistej  pomocy Lektora, ćwiczeń, płyt CD, dostępu do kursu on-line będziecie państwo mogli się uczyć także w czasie jazdy własnym autem! Bez skromności śmiemy twierdzić, że kurs z BEST CHOICE metodą redpp to najlepiej skonstruowany i w pełni uzupełniający się sposób nauki! Naprawdę warto skorzystać.

O metodzie:
,, Metoda REDPP to nowatorski sposób nauki języka angielskiego będący syntezą dotychczasowej wiedzy o nauce języków obcych, nowych pomysłów, funkcjonalności i najnowszej techniki. Metoda została opracowana przez doświadczonych nauczycieli, aby maksymalnie zwiększyć efektywność i skuteczność nauki. Metoda nauki redpp.com kładzie nacisk na częste powtarzanie materiału, który został szczegółowo dobrany pod kątem gramatyki i słownictwa. Oprócz tego na metodę REDPP składa się wiele nowatorskich rozwiązań przyspieszających naukę.’’

Kursy metodą REDPP w BEST CHOICE:

Wykorzystanie metodologii REDPP w czasie kursu opiera się na dwóch filarach:
- wykorzystaniu podręczników, CD, ćwiczeń do nauki
- pomocy i ćwiczeniach w poznaniu oraz utrwalaniu materiału kursu REDPP razem z Państwa indywidualnym nauczycielem.

W zależności od Państwa czasu program zajęć został idealnie dostosowany do możliwości Klienta. Obejmuje to częstotliwość zajęć jak i sposób ich prowadzenia:

I. Częstotliwość:
Lekcje w systemie 2 x 45 minut na jednym spotkaniu odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu. W zależności od wyboru, opanowanie jednego poziomu zajmuje 7 lub tylko 3 miesiące.

II. Metodyka zajęć:
Na pierwszych zajęciach ustalicie Państwo z lektorem, która metodyka wydaje się państwu korzystniejsza. Jako iż, otrzymujecie państwo skończony materiał, który można samodzielnie przerabiać i ćwiczyć w zaciszu domu, w zależności od Państwa czasu i wyboru, możecie:
- przerabiać materiał przed lekcjami, a w czasie spotkania z lektorem przećwiczyć go, wyeliminować ewentualne błędy i uzupełnić materiał o interesujące Państwa zagadnienia. Metoda zalecana w początkowej fazie nauki. Lub:
- wspólnie z lektorem przerabiać dany materiał w tempie Państwu najbardziej odpowiadającym, natomiast dalsze ćwiczenia przerabiać samodzielnie jako powtórki już po zajęciach. Metoda optymalna dla osób nie mających zbyt wiele czasu na samodzielną naukę. Zalecana także dla początkujących.

Zachęcamy Państwa do udziału w kursach metodą REDPP, o ile uważacie, że jest ona dla Państwa najbardziej optymalna. W cenie kursu wszelkie materiały (książki, CD, zeszyty ćwiczeń) są zawsze gratis.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem

Sprawdź promocję: REDPP jeszcze atrakcyjniej!