LEKTORZY - nieoceniona podstawa Firmy BEST CHOICE!

 

Lektorzy stanowią podstawę firmy BEST CHOICE. Bez nich nie miałoby sensu tworzenie idei firmy, nie byłoby sensu walczyć o dobrą cenę lekcji dla Klienta! Bez nich firma BEST CHOICE nie miałaby racji bytu.

Nasi Lektorzy doskonale wiedzą, z czego wynika cena lekcji, wiedzą dlaczego możemy im zapłacić dokładnie tyle, ile im oferujemy. Zawsze łączy ich jedno: PASJA do języka, którego uczą. Można coś robić tylko dla większych pieniędzy (choćby np. sprzątać ulice Londynu), albo można zarabiać robiąc jednocześnie to, co się lubi, gdy często nie wiadomo, czy to tylko praca czy może już odwiedziny u dobrej znajomej/ego (a nie Klienta)?

Pozalekcyjna wymiana myśli między lektorami, a naszymi współpracownikami pozwala lepiej zrozumieć potrzeby Klientów, ale także Klienci lepiej rozumieją naszych lektorów.

Warto dodać jeszcze jedno: Nasi lektorzy zapewniają Państwu odpowiedni poziom swej wiedzy językowej, ale nie udają, i nie są, alfą i omegą. Nasi lektorzy ciągle się uczą, poszerzają zakres swoich umiejętności i możecie być Państwo pewni, że jeśli czegoś konkretnego w czasie lekcji nie będą wiedzieć, na pewno się do tego przyznają.

Serdecznie zapraszamy nowych Klientów do zapoznania się z naszą ofertą, a dotychczasowym dziękujemy, że z nami są i obyśmy zostali z sobą jak najdłużej!