Rozwijanie firmy jest podstawą do jej trwania na rynku! Jest najlepszym zabezpieczeniem dla Klientów jak i dla Współpracowników, iż nadal będzie świadczyć swe usługi. Na tej stronie na bieżąco będziemy rzetelnie informować, jak postępuje rozwój Firmy i jaki ma to wpływ na naszych Klientów.

 

15.06.2011 NOWE KURSY - CENY Z 2009  ROKU

 

Uwaga! Od 15 czerwca 2011 do 15 sierpnia 2011 przyjmujemy zapisy na kursy wg dotychczasowych cen z 2009 roku! Wykorzystaj okazję, nie czekaj na podniesienie cen. Datę rozpoczęcia kursu ustalacie Państwo, nie może być ona jednak późniejsza niż 15.09.2011 roku. Opłata rekrutacyjna wynosi 10,00 zł brutto. W przypadku wycofania się z kursu nie zostanie ona zwrócona. Zapraszamy!

 

10.04.2011 BEST REKLAMA

 

Firma BEST CHOICE w trosce o rozsądną reklamę otworzyła na teranie Głogowa i miast, gdzie dociera BEST CHOICE agencję wspierającą marketingowo firmy. Pozwala to na dodatkowe oszczędności Państwa pieniędzy przeznaczonych na reklamę, co zgadza się z filozofią Firmy, która szanuje Państwa pieniądze. Dowodem tego jest nie podniesienie cen za lekcję od lutego 2009 roku!

 

15.09.2009. REDPP w BEST CHOICE!

 

Ruszyła w BEST CHOICE nowatorska metoda nauczania metodą REDPP! idealna dla osób mających mało czasu, nieregularny czas, który przeznaczyć mogą na naukę. 100% materiałów, które są na lekcjach, otrzymujecie państwo w 3ech formach do ćwiczeń w domach. Przez to jeszcze lepiej wykorzystujecie indywidualny tryb nauczania! Zachęcamy do zapoznania się z metodą REDPP.

 

01.09.2009. CENNIKI BEZ ZMIAN!

 

Udało nam się nie podnosić cen za zajęcia w firmie BEST CHOICE. Pozwala to dotychczasowym ale i nowym Klientom korzystanie z zajęć wg cen z 17.02.2009!

 

17.02.2009. NOWE CENNIKI

 

Długo udawało nam się bronić przed znacznymi podwyżkami cen. Z tego powodu - jak zazwyczaj dzieje się w innych Firmach - nie wykorzystaliśmy Nowego Roku do podniesienia cen, mimo ciągłych zewsząd otaczających podwyżek wpływających na koszt pracy nas i naszych Lektorów.

 

W trosce o wspólną współpracę, kilka cennych informacji: Przede wszystkim ceny dla już korzystających z usług BEST CHOICE pozostaną na razie niezmienione. Natomiast cenniki, w porozumieniu z Lektorami ustalone zostały na takim poziomie, aby jak najmniej obciążały finansowo Klienta. Udało się utrzymać na niewielkim poziomie zmiany zajęcia 90 minutowe. Np. w Warszawie różnica w cenie wynosi przy 8 spotkaniach po 90 minut to tylko 1,50 zł. Wszelkie zmiany cen zostały podyktowane zmianami na rynku płac.

 

Z drugiej strony przedłużyliśmy obydwie promocje, które konkretnie, na każdą lekcję dają wymierne upusty cenowe. Promocje obowiązują aż do 31.05.2009! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

01.10 2008. BEST CHOICE w Łodzi, Szczecinie i Wałbrzychu!

 

Łódź, Szczecin i Wałbrzych to kolejne miasta, gdzie BEST CHOICE rozpoczyna swoją działalność z dniem 01.10.2008. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy wyjątkowy cennik dla nowych Klientów mieszkających w tych aglomeracjach. Serdecznie witamy nowych Klientów naszej Firmy!

 

 

Od 1 maja 2008 lekcje w Krakowie!

 

Miło poinformować nam, że od 01.05.2008 r. nasza oferta poszerza się o kolejne miasto. Tym razem jest to Kraków. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenia w zakresie organizacji zajęć w innych miastach, zaowocują satysfakcją naszych nowych Klientów w Krakowie. Kontakt z pełnomocnikiem handlowym: Łukasz Wesołowski 0791 160 818.

 

 

 

WARSZAWA od stycznia 2008!

Od stycznia 2008r. firma BEST CHOICE stworzyła ofertę edukacyjną dla miasta stołecznego Warszawa. W związku z tym mieszkańcy tego miasta do 15.03.2008r mogą skorzystać z oferty promocyjnej. Przygotowaliśmy specjalne upusty cenowe dla nowych Klientów, którzy mogą obecnie uczyć się angielskiego we własnym domu po niebywale niskich (jak na Warszawę) cenach.

 

.

 POZNAŃ w 2008 roku!

Od połowy grudnia 2007 nasze usługi oferowane są także na terenie trudnego rynku POZNANIA. To wymagające miasto, jednak jesteśmy pewni iż dzięki naszej ofercie i naszym Lektorom uda się nam wkroczyć na ten rynek. Jesteśmy bowiem przekonani, że nasze usługi, nasza oferta jest inna niż konkurencji. Także w Poznaniu będziemy stawiać na elastyczność względem Klienta i usługi dokładnie dobrane wg Jego potrzeb.

 

NOWE PROMOCJE

Z początkiem stycznia ruszają dwie nowe promocje skierowane do tegorocznych maturzystów (Zdaj maturę z palcem..) i osób, które chciałyby systematycznie pobierać naukę języka angielskiego, ale standardowa cena jest ciut według Ich opinii wysoka. Zatem dla nich proponujemy WIĘCEJ ANGIELSKIEGO za NIŻSZĄ CENĘ (Z pakietami najtaniej!).

 

NOWA STRONA WWW

Od 01.01.2008 także wystrój strony się zmienił. Postawiliśmy na przejrzystość, konkretność i skromność wystroju witryny. Ona ma służyć KLIENTOWI i dla Niego ma być jak najbardziej użyteczna.

 

Korzystając z okazji,

Firma BEST CHOICE życzy wszelkiej pomyślności

w 2008 roku

wszystkim korzystającym z naszych usług

 jak i naszym w Współpracownikom!